+90 850 228 70 71

Basın Odası

Makro İnşaat 2015’e hazırlıklarını tamamladı Makro İnşaat 2015’e hazırlıklarını tamamladı

 Makro İnşaat proje yöneticileri 2015 yılı planlamasını tamamladı. Devam eden projeler ve yeni üretimler için bir araya gelen proje yöneticileri ve teknik ekip daha kaliteli hizmet için çalışmalarını tamamladı. 

       Makro İnşaat Teknik İşler Grup Müdürü Caner Kaya, İzleme ve Kabul Şefi Keykubat Aras proje yöneticilerine devam etmekte olan işler ve 2015 yılında başlanacak üretimlerle ilgili hedefleri anlattı. Makro İnşaat’ın mevcut projelerindeki durum ve müşteri memnuniyetine değinilen sunumda, kaliteye verilen önem ve hassasiyetin altı çizildi.

 

Kalite ve kaliteli üretimin Makro’nun vazgeçilmez şartlarının başında geldiğini belirten Makro İnşaat Yönetim Kurulu Ercan Uyan, proje yöneticilerinin her zaman daha kaliteli üretim için çalışması gerektiğini belirtti. Makro projelerin başarısının müşterilerine kazandıran fiyat yapısı ile kaliteli malzeme ve işçilikle gerçekleştirilen üretimden kaynaklandığını belirten Uyan, yeni dönemde de bu iki unsurun Makro’nun olmazsa olmazları arasında olacağını belirtti.